Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciała trzech osób w mieszkaniu w Lublinie. Zginęli od strzałów z broni myśliwskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 kwietnia 2018 r. o 10:04 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Potworna tragedia... Stało się zło. Nie potrafię uwierzyć, że człowiek jakim był lekarz (podobno bardzo dobry według opinii innych ludzi), targnął się na własne życie .... i uśmiercił córkę i żonę. Długi... kto ich nie ma. Zawsze można spłacić... Ale, tak logicznie myśląc, po co zabijał żonę i córkę????  A może to nie było to? Może ktoś zamordował ich i upozorował samobójstwo???? rozszerzone??? tak teraz modne???
ja nie mam długów, nie pieprz, że wszyscy, żyję nędznie ale nie biorę pożyczek, nawet żebym jadła jedną kromkę chleba to nie biorę. Nie stać mnei na spłaty to nie biorę. Proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wacław Kowalski, Edyta Bartosiewicz, Agnieszka Krukowna to tylko kilka nazwisk osób które dotknęła depresja . Jeżeli to prawda że dr. W.B. dotknęła także ta choroba to ogromna tragedia. .Myślę że Ci bezmyślnie krytukujacy nie zastanawiają się nad tym kompletnie. Sam przeżywam takie stany i nie życzę nikomu tego typu doświadczeń.  Sugerował bym raczej refleksję  niż dylematy opisywane w komentarzach. Wielki szacunek dla osoby Pana dr. W.B. P.J.D.
Szacunek za zostanie mordercą?! Chyba oprócz "takich stanów" masz też nie po kolei w głowie. I to bardzo. Abramowice czekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby w depresji popełniają czasem samobójstwo, ale żeby i morderstwo bliskich?? Niepojęte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszny konflikt rodzinny! A broń palna w mieszkaniu ( myśliwego też), to dla wielu zły pomysł - bo pokusa użycia czasem bywa nieprzewidywalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIBY MIAŁ DŁUGI(???), pilnie sprzedac chciał mieszkanie(???), ale je REMONTOWAŁ, ponadto WYNAJĄŁ mieszkanie - ZA CO, jak MIAŁ DŁUGI ?? Co za NIEDORZECZNE INFORMACJE !! Jak zabił najbliższe osoby, to widać, ze było KONFLIKT rodzinny, A NIE DEPRESJA ! Może podziała majątku, rozwód?? ZABIĆ CÓRKĘ, to nie zabić DROZDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno córka była niepełnosprawna . miał już swoje lata i przeczuwał, że długo juz z zona nie pożyja - nie chciał zostawić niepełnosprawnego dziecka z długami - po ich smierci wylądowałoby w państwowoym domu opieki - jako lekarz wiedział co sie tam dzieje i może chciał jej tego oszczędzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaj dokładnie kto i ile ukradł z PO!!!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale też żalił sie ,że to samotne świeta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należał do Platformy Obywatelskiej .... i wszystko jasne ;) Napisałeś jedno zdanie - i wszystko jasne. Dotąd wydawało się, że jesteś głupi, ten wpis rozstrzygnął wszystkie wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mafia vatowska ????? PO zrobila wszystko żeby 400 miliardow zł zostalo zapindolone... teraz marsze organizuja, nienaeidzą "reżimowej" Tvp... itd...:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformiarze i arbuzy /psl/ to najwięksi złodzieje emerytów ukradli nam 167 mld zł z OFE,Za te pieniądze tuskowina obiecał nam wczsy pod palmami,Teraz dali podwyżke 29 zł m/c.ZŁODZIEJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należał do Platformy Obywatelskiej .... tak to z nimi jest, szkoda że zastrzelił też niewinnych członków rodziny, tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zet czego takie głupoty piszesz wyssane z palca jak ich znała twoja mama i poniekąd ty  to wiesz ze zięć jest lekarzem a córka mieszka w Świdniku a nie w Warszawie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozszerzone samobójstwo to wzruszający akt. W tej rodzinie z pewnością była miłość. Ja myślałem, że miłość na terenie lubelszczyny wyginęła całkowice już wiele lat temu…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to faktycznie pomógł córce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co tak gonić za pieniądzem i tak tego nikt nie wezmie do grobua .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące. Przeczytałam komentarze na ten temat i jestem w szoku. Skąd u ludzi tyle nienawiści i jadu??? O zmarłych, tylko dobrze albo wcale. I co z tego, że należał do takiej czy innej partii??? I co z tego? Jest demokracja i każdy może wyznawać określone poglądy i należeć, gdzie chce. Tu chodzi, o człowieka i dramat który się rozegrał. Trochę można było zorientować się w sytuacji. Rzeczywiście, nie zazdroszczę... W tym przypadku, mogło być tak (niestety to spekulacje), że chciał sam popełnić samobójstwo, a żona wymusiła , że skoro tak, to i ona i córka zginą razem. Na pewno rozmawiali. Współczuję z całego serca. A do kogoś kto napisał, że nie zaciąga długów i je sam chleb to mam tylko tyle - na zdrowie. Bo życie, niestety jest takie a nie inne. Nie raz trzeba zaciągnąć długi, bo to choroba, bo to inne zdarzenie (a nie mamy takiej gotówki). Jeżeli chodzi o wpis, że lekarz leczy, bo to jego obowiązek. Są lekarze z prawdziwego zdarzenia, są również i tacy którzy lekarzami nigdy być nie powinni. A z tego co czytałam w komentarzach, ludzie go znali i był wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Sama miałam to szczęście, że trafiłam na cudownego lekarza, który leczył moje dzieci i proszę mi wierzyć, wiem co mówię... Szkoda człowieka, szkoda żony, córki i tej która została i musi z tym żyć dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał długi 1 milion ponieważ pożyczył dla obecnego zięcia na budowę w świdniku centrum medycznego,i przez to poszedł do grobu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożyczył dla córki i zachłannego zięcia to oni niech spłacają anie państwo bez jaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformiarze i arbuzy /psl/ to najwięksi złodzieje emerytów ukradli nam 167 mld zł z OFE,Za te pieniądze tuskowina obiecał nam wczsy pod palmami,Teraz dali podwyżke 29 zł m/c.ZŁODZIEJE. Pudło! Nie wiesz, co piszesz. Nie jestem za Tuskiem, ale wczasy pod palmami obiecywał rząd AWS, gdy reformował system emerytalny. O ile pamiętam, Tuska przy tym nie było. Wspomniane 29 zł wypłaciła obecna władza. Porównaj to z nagrodami ministrów, z 500 +, z deklaracją o najlepszej w historii sytuacji budżetu (także z jego możliwościami). I wyciągnij wnioski. Myśl, bo myślenie nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...